KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12746012
nr 1274 6012
Axel Östberg
(1894-1980), Sverige
Etsning, Björn. Signerad. Motivet: 16,5x11,5 cm
Axel Östberg, svensk bildkonstnär född 1894, död 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:46:20
5/9 11:24:40